ZÁKAZNICKÁ LINKA
595 136 728
denně / 08:00 - 20:00

PLATBY

V případě Vašeho zájmu je možné veškeré platební vztahy z realizovaných služeb nebo smluv společností a partnerů holdingu Sillet Group jednoduše vyřešit Vámi vybraným způsobem:

  • Platební kartou přes zabezpečený platební terminál realizovaný u ČSOB banky a.s. Platební terminál naleznete v administrativním systému RIO. V případě, že nedisponujete osobním vstupním heslem do RIO systému využijte kontaktní formulář pro aktivaci Vašeho přístupu.
  • Převodem platebním příkazem. Platební rozhraní pro zadání Vašich platebních údajů naleznete v administrativním systému RIO. V případě, že nedisponujete osobním vstupním hesledm do RIO systému využijte kontaktní formulář pro aktivaci vstupu.
  • Platbu dobírkou ve spolupráci s Českou poštou, například uzavřených pojistných smluv, využijte na základě informací k Vaši smlouvě uvedených v RIO systému zadejte svůj požadavek přes kontaktní formulář nebo kontaktujte svého makléře či administrativního pracovníka Sillet Group.
    Upozorňujeme klienty, že platba dobírky zahrnuje cenu čerpané služby nebo uzavřené smlouvy ( např. platbu pojistného z uzavřené smlouvy) a poštovní poplatek 100,-Kč.

Nevíte co je RIO systém? – sofistikovaná, evidenční a platební on line aplikace umožňující správu zejména, pojistných a investičních smluv včetně řízení likvidace a platebních vztahů. Jeho možnosti zahrnují také všechny administrativní moduly pro kvalitní a komplexní zázemí a správu obchodních sítí, správu a likvidace pojistných událostí, pojistných smluv a ostatních obchodních případů. Zabezpečený prostor protokolem HTTPS

Na které subjekty a aplikace je možné využít uvedené platební možnosti?
Kontaktujte nás s dotazy jsme k dispozici

Doporučujeme: Sillet IT services - grafika, web desing, It výroba a správa domén.
Sillet IT services - grafika, web desing, It výroba a správa domén