ZÁKAZNICKÁ LINKA
595 136 728
denně / 08:00 - 20:00

Blog

Krytá (nejen) záda

4. 1. 2018 | Blog

V životě je důležité mít se o koho nebo co opřít. Záda či opěrnou stěnu vytváří partner, rodina, kolegové, kamarádi, domov, peníze, sociální jistoty či pojištění. Když se potřebujeme spolehnout na ona “zadní vrátka”, pak v přeneseném  slova smyslu užíváme frázi: “Kryj mě.” Samotný význam pak spočívá ve spolehnutí se na loajalitu, vstřícnost, jistotu a především pomoc protistrany, tedy té námi zvolené “opěrné životní varianty.”

ŠKODA, ŠKODA, ŠKODA!!!

6. 12. 2017 | Blog

Napadlo vás někdy, v kolika kontextech slovo „škoda“ využíváme? Pomineme-li značku našich vozů, pak běžně všichni říkáme: „To je ale škoda.“ A myslíme tím buď škodu hmotnou, či pomyslnou... Také tímto tématem se zabývá náš článek v blogu :)

Soutěž s Pojist-line.cz

9. 11. 2017 | Blog

Připravili jsme pro Vás další soutěž :)
Více informací se dozvíte v našem článku...

PČS připravila rizikové pojištění FLEXI RISK

3. 11. 2017 | Životní pojištění

Novinka v životním pojištění PČS, kdy je nově k dispozici také varianta pro klienty, kteří nechtějí prostřednictvím svého pojištění zároveň investovat. Více informací naleznete v našem článku ...

UNIQA pojišťovna – novinky v životním pojištění

25. 10. 2017 | Životní pojištění

Uniqa pojišťovna si pro své klienty připravila novinky v životním pojištění. Připojištění předdůchodové renty BALANCE patří však mezi absolutní novinku na českém trhu… Více se dozvíte v našem článku.